Teší nás, že si naše rebríčky popularity nábytku získali váš záujem, preto predstavujeme ďalší prehľad predaja internetového obchodu MEBLINE. Ste zvedaví na aktuálne poradie? Preto vás nebudeme napínať a zoznámime vás s najlepšie predávaným nábytkom v mesiaci apríl.

5. miesto

kúpeľne SOLO

Veľmi radi v našom rebríčku vidíme perfektný kúpeľňový nábytok SOLO! Tento nábytok sa hodí do malých a stredne veľkých kúpeľní. Do zostavy patrí skrinka pod umývadlo, vysoká stĺpcová skrinka so sklenenou policou a nástenné zrkadlo. Tento kúpeľňový nábytok je dostupný v rade farieb ako klasických, tak aj moderných. Nízka cena, vysoká kvalita, voliteľné LED osvetlenie. Kúpeľňa SOLO nie je obľúbená len tak bezdôvodne!


4. miesto

Skriňa PRESTO 140 cm

Skrine PRESTO sú medzi našimi produktmi veľmi obľúbené. Od doby, kedy sa prvýkrát objavili v ponuke nášho obchodu, stále sa tešia neslabnúcej popularite. Dobrá kvalita, nízka cena, krásne farby a výborná funkčnosť, to sú hlavné výhody našej skrine s posuvnými dverami PRESTO. Odporúčame do šatníka, predsiene alebo tínedžerskej izby.

3. miesto

Nábytková stena TANGO san remo tmavá

Cenovo dostupná nábytková skriňa TANGO je stálym hosťom v našom rebríčku a nie je sa čomu diviť. Zaujímavé a moderné farby, dostatok miesta vo vnútri, ozdobné sklenené poličky. Voliteľné LED osvetlenie podčiarkne moderný charakter nábytku a pomôže vám jednoducho zatraktívniť vašu obývaciu izbu, alebo izbu teenagera.


2. miesto

Skriňa PRESTO 200

Naši zákazníci dlhodobo oceňujú našu skriňa PRESTO, preto ju opäť môžeme privítať v našom hodnotení. Funkčnosť, nadčasovosť, komfort, pohodlie a super kvalita - to sú jej prednosti. Ak sa pre skriňu PRESTO rozhodnete, určite budete spokojní!


1. miesto

Nábytková stena SALSA

Stáleho čitateľa našich rebríčkov iste neprekvapí, že nábytková stena SALSA je opäť na zozname našich bestsellerov. Nejde o nič divné: izbový nábytok SALSA sa vyznačuje moderným vzhľadom, dobrou kvalitou a príjemne nízkou cenou. Tento nábytok, vhodný do obývacej izby, je možné doplniť LED osvetlením. Nábytková stena SALSA je skutočnou kráľovnou medzi nábytkom!