Ďalší rebríček najpredávanejšieho nábytku v internetovom obchode MEBLINE priniesol veľa zmien. Chcete vedieť aké? Zoznámte sa s nimi!

5. miesto - obývacia stena LOCO

Lacná obývacia stena z našej produkcie sa drží na našom rebríčku už po niekoľko mesiacov. Hlavnou výhodou nábytkovej steny LOCO sú moderné farby, zaujímavý dizajn a zabudované LED osvetlenie. Ak si vyberiete práve nábytok LOCO, máte istotu, že dostávate kvalitný produkt za výhodnú cenu. Je tu pre Vás!

4. miesto - skriňa PRESTO 140

Posuvná skriňa PRESTO má všetko, čo očakávate od funkčnej skrine: horné i dolné poličky, tyč na ramienka s oblečením a tiež miesto pre obuv. Iste sa osvedčí v každej spálni, obývačke, predsieni, alebo izbe teenagera. Skriňa PRESTO je dobrým a cenovo dostupným nápadom na zariadenie priestranného šatníka. Odporúčame!

3. miesto - skriňa PRESTO 200

Skriňa s posuvnými dverami PRESTO 200 je absolútnou novinkou v našom rebríčku. Skriňa bola vytvorená pre tých, ktorí potrebujú čo najväčší úložný priestor pre všetky svoje potrebné veci. Pekné farby, funkčnosť a moderný štýl sú hlavnými výhodami tohto produktu. V našej ponuke nájdete obrovský výber posuvných skríň, ktoré sa hodia do každého interiéru a pre každú peňaženku. Vstúpte do nášho obchodu a presvedčte sa!

2. miesto - skriňa LONDON

Našich zákazníkov oslovila skriňa s posuvnými dverami LONDON vďaka svojej voľnosti pri výbere a kombináciách farieb a vzorov dverí a tela skrine za najnižšiu cenu. Posuvná skriňa LONDON je klasická skriňa s policami a závesnou tyčou na oblečenie. Ideálne sa hodí ako do predsiene, tak napríklad do šatníka. Zmestí sa do nej všetko, čo potrebujete. Je naozaj dokonalá voľba pre každý interiér!

1. miesto - nábytková stena SALSA

Lacná obývacia stena SALSA bola tiež tento mesiac najpredávanejším produktom v celej ponuke internetového obchodu MEBLINE. Za svoju veľkú obľúbenosť táto nábytková stena SALSA vďačí predovšetkým výnimočne nízkej cene. Stena SALSA spolu s komodou tvoria praktickú a cenovo výhodnú zostavu pre obývaciu izbu. Čo chcieť viac?

Perfektný nábytok za nízke ceny len v internetovom obchode MEBLINE. Odporúčame!