Koniec roka je vždy príležitosťou k rekapitulácii uplynulého času. Preto sme špeciálne pre vás pripravili rebríček najpredávanejšieho nábytku za september 2015.

Rebríček obsahuje nábytok predávaný v internetovom obchode MEBLINE. Dúfame, že vám aj tento prehľad najpopulárnejších produktov pomôže vo vašom výbere nábytku.


10. miesto - obývacia stena ROCO

Moderná izbová obývacia stena v štyroch farebných variantách. Hlavným plusom tejto steny je harmonické prepojenie funkčnosti, pekného vzhľadu a výnimočne nízkej ceny. Obývaciu stenu je možné tiež doplniť LED osvetlením. Obývacia stena ROCO je výborným riešením za veľmi nízku cenu.


9. miesto - kúpeľňa MEGI

Štýlový kúpeľňový nábytok MEGI sa vyznačuje veľkým výberom farieb, precíznym prevedením a integrovaným LED osvetlením. Zostava sa skladá z dolných a horných kúpeľňových skriniek, zrkadlá s poličkami a skrinky pod umývadlo. K tejto zostave odporúčame zakúpiť aj umývadlo, syfón a batériu z našej ponuky. Kúpeľňový nábytok MEGI je dostupný v dvoch variantách: v matnej a lesklej úprave.


8. miesto - obývacia stena TANGO

Lacná obývacia stena TANGO vďačí za svoju popularitu originálnemu dizajnu, klasickému farebnému prevedenie a výnimočne nízkej cene. K tejto stene je možné dokúpit komodu TANGO a vytvoriť tak kompletný interiér obývačky alebo izby staršieho teenagera. Vrelo odporúčame naše obývacie steny - ako klasické, tak aj také, ktoré je možné doplniť LED osvetlením.


7. miesto - skriňa ADEL

Jedna z najnovších posuvných skríň z našej ponuky sa takmer zo dňa na deň stala jednoznačným hitom predaja v septembri tohto roka. Funkčná skriňa sa výborne hodí do spálne, predsiene, šatníka aj do ďalších miestností, kde chceme uchovávať nevyhnutné veci. Široké police a tyč na zavesenie ramienok umožňujú naozaj perfektné uloženie všetkého oblečenia a topánok.

6. miesto - kúpeľňa SOLO

Kúpeľňový nábytok SOLO bol vytvorený pre malé a stredné interiéry, v ktorých sa každý centimeter počíta. Funkčné stĺpiky, výborná skrinka pod umývadlo a zrkadlo sú základom tejto zostavy. Pekné LED osvetlenie dodá výnimočný a originálny charakter tomuto kúpeľňovému nábytku SOLO. Objednajte si ho a presvedčte sa, že nábytok SOLO bol vytvorený práve pre vás!

5. miesto - kúpeľňa DUO

Kúpeľňový nábytok DUO je zväčšená verzia kúpeľne SOLO. Pripravili sme ho pre tých, ktorí majú vo svojej kúpeľni k dispozícii viac priestoru. Kúpeľňa DUO je moderný nábytok za nízku cenu. LED osvetlenie podkreslí výnimočný charakter vašej kúpeľne a spôsobí, že každá chvíľa, strávená v tejto kúpeľni, sa stane skutočným relaxom. Odporúčame!

4. miesto - obývacia stena LOCO

Cenovo dostupná obývacia stena LOCO splní aj tie najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov. Klasické, nadčasové farby, dostatok miesta, štýlové prevedenie a LED osvetlenie spôsobí, že obývacia stena bude ozajstnou ozdobou obývačky alebo izby teenagera. Obývacie steny z našej ponuky sú vyrobené vždy v Európe, kvalitne spracované do všetkých detailov. Pozrite sa sami!

3. miesto - skriňa PRESTO 140

Skriňa PRESTO 140 je jedna z noviniek v našom internetovom obchode MEBLINE. Zaradili sme ju v tomto roku a okamžite si získala srdcia našich zákazníkov a stala sa jedným z najpredávanejších produktov nášho obchodu v septembri 2015. Veľa miesta pre oblečenie, jednoduché otváranie, pekný vzhľad - čo chcieť viac?

2. miesto - skriňa LONDON

Funkčné posuvná skriňa LONDON sa nedostala na druhé miesto nášho rebríčka náhodou. Veľmi prijateľná cena, veľké množstvo kombinácií dverí a korpusov, lesklá i matná verzia - to všetko má nezanedbateľný vplyv na dobré meno, ktoré si posuvná skriňa LONDON stihla získať. Presvedčte sa sami!

1. miesto - obývacia stena SALSA

Jednoznačným lídrom v predaji je už niekoľko mesiacov obývacia stena SALSA. Je k dispozícii v 4 moderných farbách, s možnosťou doplnenia LED osvetlenie. K tejto stene je možné dokúpiť aj kvalitné komodu a získať tak zostavu, ktorá splní aj tie najnáročnejšie požiadavky. Nízka cena, výborný vzhľad, funkčnosť - to sú hlavné plusy našej obývacie steny.

Sme zvedaví, či si táto stena v ďalších mesiacoch nájde zodpovedajúceho nástupcu. O tom sa presvedčíme v ďalších rebríčkoch predaja. Sledujte naše rebríčky a buďte o krok vpred pred ostatnými!