Rebríček najlepšie predávaných rohových sedačiek v júli a auguste 2015

Medzi nábytkom s funkciou pre spanie sa tešia najväčšej popularite rozkladacie rohové sedačky. Špeciálne pre našich zákazníkov sme preto pripravili rebríček najlepšie predávaného čalúneného nábytku z ponuky internetového obchodu mebline.cz

3. miesto - 8%

Rohová sedačka ATENA

Rohová sedačka ALVARO

Rohová sedačka EUFORIA

Rohová sedačka ATENA

 

Rohová sedačka ATENA je malá rozkladacia sedačka do izieb teenagerov. Vďaka svojim úsporným rozmerom sa skvele hodí do neveľkých priestorov. Moderné a jednoduché tvary určite zaujmú tých, ktorí stále radi hľadajú novinky a aktuálne trendy. Klasické, nadčasové farebné prevedenia sedačky dopĺňajú cool vankúše so zaujímavým vzorom.

Rohová sedačka ALVARO

Rohová sedačka do obývacej izby ALVARO je určená do veľkých, priestranných interiérov. Jej hlavnou výhodou je spacia funkcia spojená s priestorom pre posteľnú bielizeň. Vlnová pružina prispieva k pohodlnému a komfortnému používaniu a nezvyčajne odolná tkanina zase k dlhej životnosti tohto nábytku. Harmonické spojenie farieb - hnedej a oranžovej - je medzi našimi zákazníkmi najviac obľúbené.

Rohová sedačka EUFORIA

Cenovo dostupná rohová sedačka EUFORIA sa už niekoľko rokov teší neklesajúcej popularite medzi našimi zákazníkmi. Výrobca dbal na perfektné spracovanie všetkých detailov, aby sme vám mohli ponúknuť produkt najvyššej kvality za prístupnú cenu. Veľký výber farebných prevedení izbovej rohovej sedačky EUFORIA umožní ideálne zladenie s interiérom vášho domu alebo bytu. Ponúkame tiež systémový nábytok EUFORIA v mnohých farbách.

2. miesto - 11%

Rohová sedačka CARLOS

Rohová sedačka ROSSO

Rohová sedačka CARLOS

 

Hlavnými plusmi rohovej sedačky CARLOS sú: pohodlný odpočinok, možnosť využitia spacej funkcie a praktický priestor pre uloženie posteľnej bielizne. Klasický model izbovej rohovej sedačky CARLOS získal uznanie v očiach zákazníkov, ktorí hľadajú tradičné modely sedacieho nábytku.

Rohová sedačka ROSSO

Tradičné a jednoduché rohové sedačky ROSSO sa stále držia na čelných priečkach predaja. Možnosť veľkého výberu poťahových látok je tým, čo umožní dobre prispôsobiť sedačku ROSSO interiéru vášho domu alebo bytu. Prekvapením tohto modelu sú dva priestory pre uschovanie posteľnej bielizne, vlnovej pružiny a automatický systém rozkladania.

1. miesto - 19%

Rohová sedačka PARADISO

 

Rohová sedačka PARADISO je jednoznačným lídrom medzi rohovými sedačkami so spacou funkciou. Veľká spacia plocha (198x130cm) je zárukou, že tento typ nábytku využijete ako na príležitostné, tak aj každodenné spanie. Klasický vzhľad sedačky sa výborne hodí do moderných i tradičných interiérov. Kontrastné prešívanie dodáva sedačke ľahkosť a originalitu. Rohová sedačka PARADISO je naozajstným bestsellerom v ponuke nášho internetového obchodu s nábytkom Mebline.cz. Vrelo odporúčame!

Dúfame, že vám tento rebríček pomohol pri vašom vlastnom výbere. Všetok prezentovaný nábytok, rovnako ako veľa ďalšieho, nájdete v ponuke internetového obchodu s nábytkom Mebline.cz. Zoznámte sa s našou ponukou!